Учасники бойових дій, учасники АТО/ООС Бучанського району взяли участь у Марші захисників України

Дата: 26.08.2021 20:25

24 серпня, з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України, за сприяння міністерства у справах ветеранів України, у м. Київ відбувся Марш захисників України.

Захисники урочистою ходою пройшли, починаючи від парку імені Тараса Шевченка до Майдану незалежності.

У Марші взяли участь 25 учасників бойових дій - учасників АТО/ ООС з Бучанського району.

Також на заході були присутні члени сімей загиблих військовослужбовців, волонтери, родини Героїв Небесної Сотні, військові капелани, активісти та просто небайдужі жителі та гості нашої столиці.

Марш захисників України - це знакова подія, адже саме завдяки учасникам АТО та ООС Україна продовжує свій історичний шлях, є незалежною та демократичною державою. Завдячуючи нашим захисникам ми можемо розвиватися, подорожувати, вчитися, працювати, створювати сім'ї і просто жити та радіти кожному дню.

ДЯКУЄМО за вашу мужність, ваш патріотизм, за стійкість і силу!!!