Заступник голови райдержадміністрації привітав громаду Білогородської територіальної громади з 30-ю річницею незалежності України

Дата: 26.08.2021 20:27

На запрошення святкування Дня Незалежності України, заступник голови Бучанської райдержадміністрації Денис Денисюк взяв участь у заході та сердечно привітав з цим дорогим і важливим святом мешканців Білогородської громади, побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги й творчості у праці з подальшої розбудови громади.

Досягнення громади із практичної реалізації реформи децентралізації не залишися без уваги центральної законодавчої влади.

Так, цього дня Денис Денисюк вручив державну відзнаку Верховної Ради України голові Білогородської сільської ради Антону Овсієнко за заслуги перед народом України, який на своїй професійній ниві зробив суттєвий внесок у розбудову громади.