В м. Буча відкрилася "Академія спорту"

Дата: 26.08.2021 20:34

З нагоди 30-ї річниці незалежності України відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного комплексу "Академія спорту" в м. Буча.

Реалізація проекту стала можливою завдяки програмі Президента України "Велике будівництво".

У цьому багатофункціональному спортивному комплексі будуть проводитися змагання багатьох видів спорту всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Зокрема спортсмени міста матимуть змогу проводити заняття з футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, великого тенісу, гімнастики, боксу, різних видів єдиноборств, спортивних та бальних танців.

У заході взяли участь голова заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко, перший заступник голови Бучанської райдержадміністрації Андрій Діхтрук, представники територіальних громад району.