Дата: 26.08.2021 20:58

З нагоди святкування Дня незалежності України відбулися урочисті нагородження мешканців Бучанського району за вагомий внесок у розвиток громад Бучанського району Київської області, які були організовані за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Фото без описуЖителів Бучанського району нагородили сертифікатами на квартири та реабілітаційні послуги, а також ноутбуками та почесними відзнаками за розвиток громад району.

Зокрема, сертифікати на квартири у Вишневому отримали учасник антитерористичної операції Володимир Паламарчук і бронзова призерка Олімпійських ігор в Токіо з боротьби Ірина Коляденко.

Також, 5 нашим військовослужбовцям подаровано сертифікати на отримання реабілітаційних послуг у санаторії в Закарпатській області.

Діти наших загиблих героїв отримали у подарунок ноутбуки.