При Бучанській райдержадміністрації створено громадську раду

Дата: 27.08.2021 10:39

26 серпня відбулися установчі збори з формування складу громадської ради при Бучанській райдержадміністрації.

У ході засідання був обраний склад громадської ради з 42 представників інститутів громадянського суспільства, які подали документи до ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів та були присутні на засіданні установчих зборів.

За рішенням установчих зборів цього ж дня було проведене перше зпсідання громадської ради при Бучанській райдержадміністрації, на якому головою новоутвореної громадської ради обрали Олександра Тигова, представника ГО "Рух територіальних громад" та секретарем - Вікторію Бушуєву, представника ГО "Мольфар".

«Створення громадської ради необхідне для налагодження конструктивного діалогу між місцевою владою та інститутами громадянського суспільства», — сказав Микола Ляшенко, та висловив сподівання, що за підтримки нових членів ради взаємодія райдержадміністрації з громадськістю також буде ефективною та результативною.