Відбулася виїзна нарада з питань організації та проведення в Бучанському районі Київської області призову у жовтні-грудні 2021 року

Дата: 29.08.2021 12:48

28 серпня Голова Бучанської райлержадміністрації Микола Ляшенко провів виїздну нараду з керівниками Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з питань організації та проведення в Бучанському районі Київської області призову у жовтні-грудні 2021 року та основних питань з організації територіальної оборони в Бучанському районі Київської області.

Обговорили проблемні питання та окреслили план дій щодо їх подолання.

Крім того, на наступній неділі планується нарада керівного складу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Бучанського району з головами та головними лікарями ОТГ для узгодження злагоджених дій щодо вищезгаданих питань.