Роботодавців запрошуємо до співпраці

Дата: 03.09.2021 11:02

Цього тижня, за ініціативи Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено робочу зустріч директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрія Іванова з представниками державного підприємства «Жулянський машинобудівний завод «Візар»: начальником відділу кадрів Оленою Пономаренко, начальником виробництва Юрієм Шишковським, начальником бюро документації та контролю Світланою Мисюк, начальником транспортного цеху Ігорем Катеринчуком, інспектором відділу кадрів Оленою Демиденко.

Державне підприємство «Жулянський машинобудівний завод «Візар», яке входить до складу ДК «УКРОБОРОНПРОМ», - провідне підприємство оборонно-промислового комплексу України.

Підприємство вже багато років поспіль спеціалізується на виготовленні, ремонті, продовженні термінів технічної експлуатації та модернізації виробів класу «земля-повітря», знімних виробів авіаційного озброєння та комплексів запасних частин, інструменту та приладів до них, вузлів та деталей до високоточного керованого озброєння. Продукція вирізняється високою наукоємністю і технічним рівнем виробництва, що є базою у створенні нових та удосконаленні існуючих оборонних систем і комплексів для потреб Збройних Сил України, Національної гвардії.

Крім того, налагоджено випуск широкого асортименту товарів народного споживання, зокрема, побутових мембранних лічильників газу, обігрівачів, сільськогосподарського та медичного приладдя тощо.

В ході зустрічі директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості презентував послуги служби зайнятості, в тому числі з використанням новітніх технологій, розповів про переваги співпраці роботодавця з центром зайнятості.

Керівники обговорили поточні та перспективні потреби підприємства в кадрах та можливості служби зайнятості у оперативному підборі персоналу із застосуванням елементів рекрутингу,  професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця.

Результатом зустрічі стало узгодження шляхів подальшої співпраці служби зайнятості та роботодавця щодо підбору якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб підприємства.

Роботодавців запрошуємо до співпраці

01.09.2021 року, за ініціативи Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено робочу зустріч директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрія Іванова з представниками державного підприємства «Жулянський машинобудівний завод «Візар»: начальником відділу кадрів Оленою Пономаренко, начальником виробництва Юрієм Шишковським, начальником бюро документації та контролю Світланою Мисюк, начальником транспортного цеху Ігорем Катеринчуком, інспектором відділу кадрів Оленою Демиденко.