В рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна" започатковано екологічну акцію для першокласників "Зростаймо разом"

Дата: 03.09.2021 11:12

Для забепечення належної підготовки і реалізації даної акції заступник голови Бучанської райдержадміністрації  Максим Петльований взяв участь у засіданні колегії Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства та запросив долучитись до реалізації ініціативи управління та лісові господарства Бучанського району.

До слова, цьогоріч до шкіл Бучанського району вступило 6937 першокласників. Тому працємо над тим, аби кожен учень першого класу мав можливість власними руками посадити ????перше дерево на території школи або своєї громади.