Першокласники долучилися до акції "Зростаємо разом"

Дата: 06.09.2021 09:13

Опорний заклад освіти "Білогородський ЗЗСО №1" дав старт чудовій ініціативі - акції "Зростаємо разом", яка реалізується в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна".

ЇЇ мета полягає в тому, щоб кожен першокласник, учень регіону висадив своє дерево, яке ростиме і розвиватиметься разом з ним.

Першокласники та інші учні закладу, разом зі своїми класоводами вже висадили 2 берізки, 2 дубочки, 1 калину, 3 туї, 2 горобини та 10 кущів ялівця.

Бучанська районна державна адміністрація висловлює свою подяку Білогородському ЗЗСО №1 та закликає навчальні заклади району приєднуватися до цієї чудової ініціативи задля майбутніх поколінь!!!