До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю!

Дата: 08.09.2021 08:49

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883 затверджено План заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030.

З метою належного виконання завдань та заходів Плану заходів Мінсоцполітики планується створити робочу групу за участю відповідальних працівників Міністерства та представників інститутів громадянського суспільства – експертів у сфері безбар’єрності.

У зв’язку з цим просимо до 09.09.2021 надати на електрону адресу chornav@mlsp.gov.ua пропозиції щодо участі у робочій групі із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, посади та назви інституту громадянського суспільства, контактного телефону, електронної пошти.