Запрошуємо всіх охочих на Презентацію проєкту UA View

Дата: 09.09.2021 10:37

Мета проєкту - розказати іноземній аудиторії про українські явища та постаті, що залишили слід у світовій культурі, але не завжди відомі за кордоном як українські.

UA View – це онлайн-путівник, що розповідає про життя видатних українських митців у різних місцях світу та мистецькі «made in Ukraine» феномени. Сайт знайомить з біографіями і творчістю особистостей.

9 вересня о 14:00, онлайн на сторінках Ukrainian Institute - Український інститут та Громадська організація "Музей сучасного мистецтва" / MOCA NGO

Проєкт створений Громадська організація "Музей сучасного мистецтва" / MOCA NGO в межах програми Українського інституту