Інформація за минулу добу

Дата: 10.09.2021 10:59

Захворювання на коронавірус виявили в 162 жителів Київщини. Серед них – 14 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 9 вересня.

18 хворих госпіталізовані. Решта знаходяться на амбулаторному лікуванні вдома.

За добу одужали 73 особи.

Минулої доби надійшли три повідомлення про летальні випадки, пов’язані з коронавірусом.

??Померли три жінки віком від 67 до 85 років із м. Сквира Білоцерківського району, м. Обухів і с. Гатне Фастівського району.

У Бучанському районі захворіло 20 чоловік, у т.ч. 1 дитина (смт. Бородянка – 1, смт. Бабинці – 2, смт. Пісківка – 1, с. Пилиповичі – 2, м. Буча – 1, м. Ірпінь – 1, м. Вишневе – 1, с. Крюківщина – 1, с. Личанка – 3 (з них 1 дитина), с. Петропавлівська Борщагівка – 1, с. Святопетрівське – 1, с. Софіївська Борщагівка – 2, с. Комарівка – 1, с. Наливайківка – 1, с. Северинівка – 1).

Бучанська райдержадміністрація вкотре закликає до вакцинації.

Вакцинація - єдиний ефективний спосіб захистити населення і зменшити захворюваність.

Бережіть себе та своїх рідних.