У с. Коцюбинське відкрився дитячий садочок

Дата: 13.09.2021 11:41

80-річчя села Коцюбинське цього року прийшло не лише із щедрим сонечком , а й щасливими усмішками малечі, їхніх батьків, вихователів та, навіть, бабусів і дідусів. Не жарти ж - відкриття другого корпусу дитячого садочку на 110 дітей. Чекали цього дня довгих три десятки літ і, 11 вересня голова Бучанської райдержадміністрації взяв участь у відкритті цього дошкільного навчального закладу.

Впевнено констатую, що коли об’єднуються зусилля, коли є вчасна ініціатива від сільської громади, сільського голови, людей, які працюють та ця ініціатива підтримується районною, обласною і центральною владою – це завжди дає надію на результат.

По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу.