Громада селища Коцюбинське відсвяткувала 80-річчя свого населеного пункту

Дата: 13.09.2021 13:54

З нагоди 80-річчя з дня заснування селища Коцюбинське голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко побував на святковому заході, де привітати мешканців Коцюбинського з ювілеєм. Це невеличке охайне селище славиться своєю неповторною хоча ще такою молодою культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

День селища – це свято, яке єднає всіх жителів кожної громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного селища є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Саме спільними зусиллями усіх мешканців селища створюється неповторний образ Коцюбинського, зберігається його історія та закладається майбутнє.

Адже успіхи селища – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.