Інформація за минулу добу

Дата: 14.09.2021 15:21

Захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини. Серед них – восьмеро дітей. У розрізі Бучанського району ситуація виглядає так: 22 особи, у т.ч. 4 дітей (смт. Бородянка – 5, смт. Немішаєве – 1, м. Буча – 1, смт. Ворзель – 1, м. Ірпінь – 11 (з них 4 дітей), с. Білогородка – 1, с. Софіївська Борщагівка – 1, с. Шпитьки – 1).

Дев’ятеро хворих по області госпіталізовані. Решта знаходяться на амбулаторному лікуванні вдома.

За добу одужали 37 осіб.

В Бучанському районі – 9 (м. Вишневе – 7, с. Софіївська Борщагівка – 1, с. Шевченкове – 1)

Минулої доби по Київщині надійшли три повідомлення про летальні випадки, пов’язані з коронавірусом.

Померли три жінки віком від 52 до 76 років із м. Біла Церква, м. Буча та смт. Глеваха Фастівського району.