Робоча зустріч з керівником відділу обслуговування громадян № 11

Дата: 16.09.2021 15:15

15 вересня, за ініціативи Києво-Святошинського районного центру зайнятості, для укріплення шляхів взаємовигідної співпраці, проведено робочу зустріч директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрія Іванова  з начальником відділу обслуговування громадян № 11 (сервісний центр) Аллою Приймаченко.

В ході зустрічі директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості презентував послуги служби зайнятості, в тому числі з використанням новітніх технологій, розповів про переваги співпраці роботодавця з центром зайнятості, особливу увагу приділено питанню захисту прав працівників, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій трудового колективу. А також, учасниками заходу обговорено питання належного оформлення трудових відносин та недопущення нелегального працевлаштування.

Керівники обговорили поточні та перспективні потреби підприємства в кадрах та можливості служби зайнятості у оперативному підборі персоналу із застосуванням елементів рекрутингу.