Відбулася робоча нарада з питань організації та проведення навчальних зборів територіальної оборони Бучанського району

Дата: 17.09.2021 15:09

17 вересня під головуванням голови Бучанської райдержадміністрації Миколи Ляшенка головуванням пройшла робоча нарада з питань організації та проведення навчальних зборів територіальної оборони Бучанського району.

?Під час наради піднімалися питання:

- забезпечення харчування особового складу окремого батальйону територіальної оборони;

- організація проживання особового складу батальйону тероборони;

- перевезення на місце локації та на для проведення занять з вогневої підготовки;

- обладнання навчальних місць;

- проведення практичних дій з охорони важливих об’єктів.

У нараді брали участь: Перший заступник і заступник Бучанської РДА Андрій Діхтярук і Максим Петльований, Голова районної ди Бучанського району Володимир Дубас, депутати райради Анатолій Гриценко і Богдан Кавулич, заступник начальника районного управління Бучанського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Богдан Кухаренко, начальник Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій Чумак, командир батальйону територіальної оборони Бучанського району Костянтин Пушкарьов, в.о. завідувача кафедри військової підготовки Університету державної фіскальної служби України, полковник запасу Валерій Ярема.