Вишнева територіальна громада відзначила свій День народження

Дата: 27.09.2021 15:20

25 вересня голова Бучанської райдержадміністрації побував на урочистостях з нагоди Дня Вишневої міської громади, де привітав жителів та гостей м. Вишневе і с. Крюківщина зі святом, та зауважив, що громада з кожним днем стає все більш комфортнішою та привабливішою для життя, роботи, відпочинку та творчості всіх, хто в ній мешкає та працює.

Вишнівську територіальну громаду також привітали депутати Київської обласної ради Андрій Кріпак та Олександр Мутель, голова Бучанської районної ради Володимир Дубас і звісно ж керманич громади Ілля Діков.

Захід пройшов у дружній атмосфері, які створили як самі винуватці заходу, так і учасники концерту, а це: вокальні та хореографічні колективи громади, сольні виконавці, а також запрошені відомі виконавці українського шоубізнесу - Артем Пивоваров, Наталія Могилевська, гурт "MOZGI" та Вєрка Сердючка.