У СК «Доброволець» відбувся чемпіонат Київської області з козацького двобою

Дата: 28.09.2021 09:47

Вихідними у новому корпусі СК «Доброволець», що знаходиться у с. Святопетрівське, відбувся чемпіонат Київської області з козацького двобою, присвячений пам’яті героям «Небесної сотні».

Голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко долучився до заходу та побажати юним спортсменам успіхів і перемог у поєдинках. Микола Ляшенко зауважив, що із стін згаданого спортивного комплексу на професійний ринг вийде багато чемпіонів, які будуть прославляти Україну і за її теренами.

Спортивно-патріотичний комплекс «Доброволець» проводить заняття з самбо (бойове самбо), дзюдо, боксу, кікбоксингу, змішаних єдиноборств, заняття по скеледрому. Окрім боротьби комплекс пропонує заняття настільним тенісом, танцювальною та степ-аеробікою, атлетичною гімнастикою, фітнесом та шейпінгом.

Заняття проводять заслужені тренери України, майстри спорту.

Будьте активними і здоровими!

Спорт - це запорука хорошого настрою, здоров'я, сили та спритності!