Києво-Святошинський районний центр зайнятості співпрацюватиме з Бучанським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Київській області

Дата: 28.09.2021 10:34

Директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрій Іванов провів робочу зустріч з заступником начальника Бучанського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Романом Микитенко.

Директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрій Іванов  презентував послуги служби зайнятості та запросив до участі у групових профінформаційних заходах з питань орієнтації на службу у Бучанському районному управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, які організовуються та проводяться центром зайнятості.

В свою чергу, заступник начальника Роман Микитенко, у ролі роботодавця,  розповів про потребу в кадрах,  умови для проходження служби, та запросив довести зазначену інформацію до громадян, які перебувають на обліку у центрах зайнятості та під час агітаційних заходів серед населення.

Сторони домовились про подальшу співпрацю.