Запрацювала перша бізнес-школа на Київщині “Dream & Do in Kyiv Region”

Дата: 28.09.2021 14:50

На Київщині почала працювати перша бізнес-школа “Dream & Do in Kyiv Region”. Її запустили в роботу в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва.

«Розвиток економіки має бути комплексним. Це стосується і залучення іноземних інвестицій, і надання нашим жителям можливості успішно реалізовувати власну справу. Щоб відкрити для людей більше перспектив, ми створили першу регіональну бізнес-школу. Вона підходить для всіх, адже під час начального курсу учасники зможуть дізнатись і як побудувати бізнес «з нуля», і як розширити вже готові напрацювання», – прокоментував Василь Володін, голова Київської ОДА.

Під час першого дня роботи школи зі студентами працювала директорка департаменту економіки та цифровізації Київської облдержадміністрації Наталія Погрібна. Присутні презентували свої бізнес-ідеї, а також вивчали специфіку визначення цільової аудиторії та аналізу власних ресурсів.

Департамент економіки та цифровізації