В районі триває екологічна акція для першокласників "Зростаймо разом"

Дата: 29.09.2021 08:59

Продовжується добра традиція саджати дерева на шкільних та прилеглих територіях разом зі школярами в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна" та екологічної акції для першокласників "Зростаймо разом" за ініціативи Голови Київської ОДА Василь Володін.

Сьогодні за участю заступника Голови Бучанської райдержадміністрації Максима Петльованого, керівника апарату Тетяни Пажитнової, начальника управління гуманітарної політики Ярослави Поляковою висаджували червоні дуби в Ліцеї № 2 Гостомельської селищної ради.

В заході також взяли участь: заступник Голови Гостомельської селищної ради Владислав Мовчан, керуюча справами Наталія Костецька, начальник відділу освіти Наталія Рахманюк, депутат селищної ради Тетяна Ведмеденко, староста Тетяна Шепелєва та інші.

Акція триває і це чудово!