Інформація за минулу добу

Дата: 01.10.2021 13:52

Захворювання на коронавірус виявили в 413 жителів Київщини. Серед них – 51 дитина.

У Бучанському районі  – 113 , в т.ч. 7 дітей (Ірпінська МТГ – 42, в т.ч. 2 дітей (м. Ірпінь), Гостомельська СТГ –1 (смт.Гостомель), Бучанська МТГ -6 (м.Буча), Бородянська СТГ –19 (смт Бородянка -12, с.Загальці-2, с.Нове Залісся -3, с.Дружня-1, с.Новий Корогод -1), Вишнева МТГ – 14, в т.ч. 2 дітей (м.Вишневе), Дмитрівська СТГ –3 (с. Бузова-2, с.Любимівка-1), Борщагівська СТГ –7 ( с. Софіївська Борщагівка -4, с.Чайки- 3), Макарівська СТГ – 21, в т.ч. 3 дітей ( смт.Макарів-8, з них 1 дитина, с.Ситняки-1, с.Колонщина-1, с.Забуяння-2 (діти), с.Кодра -2, с.Наливайківка-2, с.Мотижин-1, с.Великий Карашин-1, с.Копилів-1, с.Маковище-1, с.Почепин-1)).

Минулої доби надійшли два повідомлення про летальні випадки в області, пов’язані з коронавірусом.

Померли одна жінка віком від 60 років із м. Переяслав Бориспільського району та один чоловік віком 60 років із с.Рогозів Бориспільського району.

За добу у  Бучанському районі одужало – 17, в т.ч. 1 дитина (Білогородська ОТГ -1 (с.Святопетрівське), Макарівська ОТГ -4 (с. Колонщина, с. Мар’янівка, с. Березівка, с.Макарівка), Борщагівська ОТГ -2, в т.ч. 1 дитина ( с. Петропавлівська Борщагівка), Вишнева МТГ -10 (м.Вишневе).