Інформація за минулу добу

Дата: 06.10.2021 12:26

Захворювання на коронавірус виявили в 442 жителів Київщини. У розрізі району ситуація виглядає так:

Бучанський район – 110, у т.ч. 4 дітей (Ірпінська МТГ – 30, з них 1 дитина (м. Ірпінь – 29 (з них 1 дитина), с. Забуччя – 1), Гостомельська ОТГ – 3 (смт. Гостомель – 2, с. Горенка – 1), Бучанська МТГ – 12 (м. Буча – 9, смт. Ворзель – 3), Бородянська ОТГ – 11, з них 1 дитина (смт. Бородянка), Немішаївська ОТГ – 5, з них 1 дитина (смт. Немішаєве), Білогородська ОТГ – 5 (с. Білогородка – 2, с. Гореничі – 1, с. Святопетрівське – 2), Вишнева ОТГ – 15 (м. Вишневе – 14, с. Крюківщина – 1), Дмитрівська ОТГ – 2 (с. Бузова – 1, с. Петрушки – 1), Борщагівська ОТГ – 9 (с. Софіївська Борщагівка – 6, с. Петропавлівська Борщагівка – 2, с. Чайки – 1), Макарівська ОТГ – 18, з них 1 дитина (смт. Макарів – 5, с. Березівка – 1, с. Забуяння – 3, с. Калинівка – 1, с. Липівка – 1, с. Людвинівка – 1, с. Мотижин – 3, с. Наливайківка – 2, с. Ферма – 1 (дитина)).

По Київщині:

- 74 хворих госпіталізовані, 368 особи перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

- Минулої доби одужали від коронавірусу 211 осіб, у тому числі 27 дітей.

- За добу надійшло тринадцять повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19 . Померли сім чоловіків віком від 36 до 85 років, м. Бровари (3), с. Петрушки та с. Святопетрівське Бучанського району, м. Українка, с. Дибинці Обухівського району). Померли шість жінок віком від 61 до 89 років, м. Яготин Бориспільського району, м. Бровари, м. Обухів, м. Миронівка (2) Обухівського району, с. Тарасівка Фастівського району.