В районі триває реалізація проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна"

Дата: 06.10.2021 20:32

Вже стало доброю традицією для представників Бучанської райдержадміністрації саджати дерева в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна".

Цього разу голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко разом з першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм Діхтяруком висаджували клени на території Науково-навчального інституту права при Університеті державної фіскальної служби України в м. Ірпінь. Цю акцію приурочили до прийдешнього святкування Дня юриста України і назвали «Алеєю правників».

В числі почесних учасників заходу були: в.о. ректора Університеті державної фіскальної служби України Валентина Унинець-Ходаківська, голова Ірпінської міської ради Олександр Маркушин, директор Науково-навчального інституту права Василь Топчій та представники студентської ради Університету.

Роблячи одну хорошу справу в день, ми робимо світ краще!

Акція триває і це чудово!