Вакцинація — свідомий вибір української компанії зі світовим іменем

Дата: 07.10.2021 11:57

Reface продовжує вакцинувати своїх співробітників. Цього разу, за сприяння Бучанської районної державної адміністрації, виїздною бригадою Бучанського центру медико-санітарної допомиги проведено чергову вакцинацію працівників Reface. Тепер майже вся команда має профілактичне щеплення від COVID-19.

Варто зазначити, що за версією Forbes компанія Reface посіла 19 місце серед кращих стартапів, а загальна кількість завантажень застосунку у 2021 році перевищила 150 млн.

Тож вкотре закликаємо підприємства долучатися до вакцинації своїх працівників та брати приклад із передових українських компаній.

Для забезпечення вакцинації організованих колективів рекомендуємо звертатися до Бучанської районної державної адміністрації за телефоном 063 581 9791 або до найближчого Центру первинної медикосанітарної допомоги Бучанського району.