Новини Громадської ради при Бучанській райдержадміністрації

Дата: 13.10.2021 11:56

12 жовтня Голова Громадської ради при Бучанській райдержадміністрації Олександр Тигов провів зустрічі з керівництвом Макарівської та Бородянської селищних рад. Розглядалися питання щодо територіальної оборони, руху опору та підготовки громадян України до національного спротиву згідно Закону України "Про основи національного спротиву", який вводиться в дію 01 січня 2022 року.

Зокрема, Олександр Тигов запропонував провести Круглий стіл "Взаємодія місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості Бучанського району Київської області в контексті зазначеного Закону, метою якого є визначення напрямків, форм та способів дій активу громадськості в сприянні рішення задач територіальної оборони Бучанського району Київської області.

У зустрічі від взяли участь: члени Громадської ради при Бучанській райдержадміністрації – Володимир Чепець, Дмитро Шиманський та депутат Бучанської райради Роман Бахтігарєєв.