Чудовий подарунок отримали мешканці Гостомеля на день селища - відкриття парку відпочинку «Щасливий»!

Дата: 18.10.2021 09:45

14 жовтня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко взяв участь у відкритті гостомельського парку - "Щасливий".

Після тривалої боротьби, мешканці Гостомеля відстояли своє право жити в красивій і затишній громаді, відпочивати і радіти життю у цьому прекрасному місці, проводити своє дозвілля разом з рідними і друзями, запрошувати гостей на пікнік, коханих на побачення, відпочивати з дітьми та займатися спортом. Микола Ляшенко привітав жителів та гостей селища, які долучилися до значимої події в житті Гостомельської громади та прийшли на урочисте відкриття парку.

Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко вручив подяки підприємцям громади, які особисто долучилися до створення парку та його дизайну.

На заході були присутні: народний депутат України Сергій Шахов, політик Анатолій Присяжнюк, депутат Київської облради Вадим Геращенко, голова Бучанської районної ради Володимир Дубас та депутат Бучанської райради Василь Феєр.