Долучайтеся до підготовки першого плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства!

Дата: 20.10.2021 09:15

Президент України затвердив нову Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2026 роки.

Документ розроблявся Урядом у тісній співпраці з представниками інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій, експертами.

Для залучення представників інститутів громадянського суспільства, експертів до підготовки першого плану заходів з реалізації Стратегії низка центральних органів виконавчої влади проведе у жовтні – листопаді 2021 року громадські онлайн-обговорення.

Запрошуємо долучитися до онлайн-обговорень (слідкуйте за оновленнями, можливі зміни та доповнення):