Голова Бучанської райдержадміністрації відвідав Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення

Дата: 21.10.2021 09:52

В рамках робочого візиту Голови Бучанської райдержадміністрації Миколи Ляшенка до смт Бородянка, який відбувся 20 жовтня 2021 року, з нагоди привітання ветеранів-афганців та учасників АТО та ООС Бородянської громади з Днем захисника та захисниць України та вручення  рішень на отримання ділянок землі,  директорка Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Людмила Бойко провела екскурсію центром.

Цей центр був створений  у 2009 році для надання соціально-психологічної допомоги воїнам-інтернаціоналістам та громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій та/або зазнали впливу життєво небезпечних чи психотравмуючих подій, потрапили в кризову життєву ситуацію, що вимагає екстреного психологічного втручання, а з 2014 року і учасникам військових АТО/ООС та їх сім´ям, членам сімей загиблих, померлих (тих, що пропали безвісти) учасників АТО/ООС, внутрішньопереміщеним особам з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО/ООС.

Соціально-психологічна допомога представлена всіма видами індивідуальної та групової психологічної практики:

-         індивідуальне психологічне консультування згідно запиту;

-          групова робота (психокорекційні, терапевтично-консультативні, превентивні, групи за інтересами, групи розвитку, семінари, тренінги, табори сімейного відпочинку);

-         проведення соціально-значущих масових заходів, які мають інформаційно-пізнавальний, психопрофілактичний, соціальний, народознавчий та патріотичний характер.

Ветеранам війни й учасникам військових конфліктів поза межами України, а також учасникам АТО/ООС надаються послуги фізичної культури й спорту з метою профілактики психосоматичних захворювань, підтримання фізичної форми та здоров’я, соціокультурної реабілітації з метою досягнення саморегуляції й емоційної стійкості, корекції стосунків, сприяння працевлаштуванню та отриманню медичної допомоги, допомога у зміцненні та відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.

Крім того, в Центрі надається безкоштовна юридична допомога зазначеним категоріям громадян.

Центр сприяє створенню та діяльності громадських об’єднань учасників бойових дій з метою захисту їх прав та інтересів громадян.

Бучанська районна державна адміністрація закликає усіх мешканців району, хто постраждав внаслідок надзвичайних ситуацій або зазнали впливу життєво небезпечних чи психотравмуючих подій, потрапили в кризову життєву ситуацію, що вимагає екстреного психологічного втручання звертатися до Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення для отримання соціально-психологічної допомоги (www.borodyanka.cspr.info) та приєднатися до сторінки Центру в ФБ (https://www.facebook.com/groups/667243247109703/members/things_in_common).