Інформація за минулу добу

Дата: 21.10.2021 11:30

Захворювання на коронавірус виявили в 728 жителів Київщини, в тому числі 72 дитини. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 20 жовтня.

У Бучанському районі – 123, у т.ч. 14 дітей (Бучанська МТГ – 25 (м. Буча – 15, смт. Ворзель – 6, смт. Бабинці – 3, с. Блиставиця – 1), Ірпінська МТГ – 9, з них 1 дитина (м. Ірпінь), Бородянська ОТГ – 13, з них 1 дитина (смт. Бородянка – 9 (з них 1 дитина), с. Дружня – 1, с. Нова Буда – 1, с. Нова Гребля – 1, с. Нове Залісся – 1), Немішаєвська ОТГ – 7, з них 2 дітей (смт. Немішаєве – 2 (з них 1 дитина), смт. Клавдієво-Тарасове – 2, с. Микуличі – 3 (з них 1 дитина)), Гостомельська ОТГ – 5, з них 1 дитина (смт. Гостомель – 3 (з них 1 дитина), с. Озера – 1, с. Горенка – 1), Коцюбинська ОТГ – 7 (смт. Коцюбинське), Білогородська ОТГ – 6, з них 2 дітей (с. Білогородка – 2 (з них 1 дитина), с. Бобриця – 1, с. Гореничі – 1 (дитина), с. Святопетрівське – 2), Вишнева ОТГ – 22, з них 1 дитина (м. Вишневе – 19 (з них 1 дитина), с. Крюківщина – 3), Борщагівська ОТГ – 11, з них 3 дітей (с. Петропавлівська Борщагівка – 2 (з них 1 дитина), с. Софіївська Борщагівка – 5, с. Чайки – 4 (з них 2 дітей)), Дмитрівська ОТГ – 4 (с. Дмитрівка – 1, с. Капітанівка – 1, с. Любимівка – 1, с. Мила – 1), с. Дмитрівка – 1), Макарівська ОТГ – 14, з них 3 дітей (смт. Макарів – 4 (з них 1 дитина), с. Гавронщина – 1, с. Калинівка – 1, с. Липівка – 2, с. Мар’янівка – 1 (дитина), с. Мотижин – 1, с. Плахтянка – 1, с. Северинівка – 3 (з них 1 дитина)).

На Київщині 103 хворих госпіталізовані, 625 особи перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

За добу одужали 449 осіб, у тому числі 33 дітей.

Надійшло двадцять чотири повідомлення про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19 (померло дванадцять чоловіків, віком від 57 до 81 року, смт. Гребінки Білоцерківського району, м. Переяслав Бориспільського району, м. Бровари, с. Новий Корогод Бородянської ОТГ та с. Петропавлівська Борщагівка Борщагівської ОТГ Бучанського району, м. Васильків, с. Мирівка та с. Луб’янка Обухівського району, м. Боярка, с. Велика Солтанівка, с. Волиця та с. Грузьке Фастівського району. Померло дванадцять жінок, віком від 57 до 73 років, м. Біла Церква (2), м. Тетіїв Білоцерківського району, м. Бровари (3), смт. Калинівка Броварського району, с. Петропавлівська Борщагівка Борщагівської ОТГ та с. Пилиповичі Бородянської ОТГ Бучанського району, м. Славутич Вишгородського району, м. Боярка, с. Плесецьке Фастівського району).