Дата: 22.10.2021 22:21

Заступник голови Бучанської райдержадміністрації Максим Петльований відвідав XIX Міжнародну спеціалізовану виставку «КОМУНТЕХ – 2021», тематикою якої було енерго- та ресурсозберігаючі технології, обладнання, матеріали для комунальної теплоенергетики, утримання та експлуатація житлового фонду, комунальна техніка, спецтехніка, міський транспорт, технічні засоби організації дорожнього руху, відходи виробництва та споживання, рециклінг, управління полігонами, екологія, благоустрій і комунальне обслуговування міст.

Серед учасників виставки яскраво і гордо виділялося ТОВ «Екосервіс груп» із с. Горенка Гостомельської громади Бучанського району, що є лідером у сфері сміттєвидаляння. Товариство пропонує місткі контейнери привабливого дизайну, які прекрасно вписуються в будь-який пейзаж і допомагають підтримувати порядок і чистоту.

Крім того, одним з пріоритетних напрямків у роботі «Екосервіс груп» є професійний вивіз сміття, ТПВ, будівельних і негабаритних відходів. У них завжди можна замовити прибирання снігу або листя, послуги поливомийної машини, автотранспортні перевезення, техніку для вантажно -розвантажувальних робіт, придбати сміттєві контейнери будь-якої місткості або виконати ремонт гідравліки.