В райдержадміністрації обговорили питання призову громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України у жовтні-грудні 2021 року

Дата: 23.10.2021 17:30

23 жовтня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко провів чергову нараду Бучанської призовної комісії за участі представників усіх відділів районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, територіальних органів місцевого самоврядування та начальника Бучанського РТЦК та СП Олексія Чумака.

Питанням порядку денного було обговорення стану проведення в Бучанському районі Київської області призову громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України у жовтні-грудні 2021 року.

Було розглянуто низка проблемних питань та визначено шляхи їх вирішення щодо проведення призову громадян на строкову військову службу у Бучанському районі.

Визначено пріоритети щодо проведення осінньої призовної компанії - 2021 у Бучанському районі із активним залученням до реалізації поставленої мною задачі шляхом консолідованої співпраці органів місцевого самоврядування, старостинських округів територіальних громад та Бучанського районного центру комплектування та соціальної підтримки.