Озеленено територію Макарівського закладу дошкільної освіти – центр розвитку дитини «Пролісок» у рамках програми Президента «Зелена країна» акції Держлісагенства «Створюємо ліси разом»

Дата: 26.10.2021 09:16

З метою створення природного середовища для здорового способу життя за рахунок комфортних умов для прогулянок дітейвиховання у дітей любові до природи, бажання берегти і захищати її колектив вихованців та вихователів садочку разом із лісівниками ДП «Макарівське лісове господарство» на території закладу висадили алеї із зелених ялинок по всій території закладу.

Ні з чим незрівнянне видовище трудової активності дошкільнят, які дружно, весело, радісно тримали, гладили гілочки ялинок та відчували що здійснюють важливу мету.

ДП "Макарівський лісгосп"