КЗ "Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» став першим центром в Україні, що надавав комплексні соціальні послуги дітям та сім’ям у кризових ситуаціях

Дата: 27.10.2021 15:00

КЗ "Макарівський центр соціальної підтримки підтримки дітей та сімей «Промінь надії» став першим центром в Україні, що надавав комплексні соціальні послуги дітям та сім’ям у кризових ситуаціях, філософія цих послуг вперше суттєво відрізнялись від пострадянських.

Особливість Центру полягає в тому, що його послуги розроблені з урахуванням потреб громади, а методика роботи фахівців запроваджена на основі індивідуального підходу. Перевагами такої моделі є те, що послуги наближені до людей, методики роботи сфокусовані на збереженні, реабілітації та відновленні сім'ї, а діти отримують допомогу в громаді.

Бучанська районна державна адміністрація висловлює глибоку подяку директорці Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» Світлані Шабановій та її колективу за доброту, чуйність, відкритість і любов до ближнього, за підтримку та затишок для дітей і сімей, які опинилися у кризовому становищі, за можливість дітям зростати та виховуватися в якісних сучасних умовах, за шанс дітям мати справжнє дитинство.

Це не робота – це місія!