6 ЦЕНТРІВ І 37 ПУНКТІВ ЩЕПЛЕНЬ: ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК АДРЕС, де у Бучанському районі можна вакцинуватись

Дата: 28.10.2021 12:10

Із 00 год. 00 хв. 30 жовтня Київщина ввійде до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Це означає, що з суботи в регіоні почнуть діяти посилені обмежувальні заходи. Проте вони не будуть стосуватись тих, хто пройшов повний курс вакцинації і має зелений «COVID»-сертифікат або негативний результат ПЛР-тесту.

«Минулі локдауни базувались на жорстких протиепідемічних заходах. Цього разу є виключення для всіх, хто пройшов повний курс вакцинації. Якщо люди імунізувались і захистили своє здоров’я, вони отримують змогу повноцінно жити та працювати. Це справедливе рішення. Тож закликаю наших жителів знайти час отримати щеплення і уберегти себе від важких наслідків коронавірусу. Для цього ми розгорнули в регіоні широку мережу центрів і пунктів щеплень. Усього в нас їх наразі 238», – зазначив Василь Володін.

Адреси 6 центрів масової вакцинації У Бучанському районі можна переглянути: ЦМВ, та 37 пунктів щеплень: ПЩ.