Інформація за минулу добу

Дата: 28.10.2021 13:21

Захворювання на коронавірус виявили в 906 жителів Київщини, в тому числі 86 дітей. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 27 жовтня.

З них 139 хворих госпіталізовані, 767 осіб перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

За добу одужали одужали 536 осіб, у тому числі 55 дітей.

У Бучанському районі захворіло 129 осіб, у т.ч. 12 дітей (Бучанська МТГ – 8 (м. Буча – 5, смт. Ворзель – 3), Ірпінська МТГ – 7, з них 1 дитина (м. Ірпінь – 4 (з них 1 дитина), с. Михайлівка Рубежівка – 3), Бородянська ОТГ – 20, з них 2 дітей (смт. Бородянка – 11 (з них 2 дітей), с. Дружня – 2, с. Нова Буда – 1, с. Нове Залісся – 1, с. Новий Корогод – 1, с. Небрат – 1, с. Пилиповичі – 1, с. Язвинка – 2), Пісківська ОТГ – 10, з них 2 дітей (смт. Пісківка – 9 (з них 2 дітей), с. Мигалки – 1), Гостомельська ОТГ – 4 (смт. Гостомель), Білогородська ОТГ – 8, з них 1 дитина (с. Білогородка – 4 (з них 1 дитина), с. Гореничі – 1, с. Лука – 1, с. Святопетрівське – 2), Вишнева ОТГ – 27, з них 2 дітей (м. Вишневе – 26 (з них 2 дітей), с. Крюківщина – 1), Борщагівська ОТГ – 22, з них 2 дітей (с. Петропавлівська Борщагівка – 3 (з них 2 дітей), с. Софіївська Борщагівка – 18, с. Чайки – 1), Дмитрівська ОТГ – 12, з них 2 дітей (с. Бузова – 10 (з них 2 дітей), с. Гурівщина – 1, с. Петрушки – 1), Макарівська ОТГ – 11 (смт. Макарів – 6, с. Колонщина – 1, с. Копилів – 1, с. Маковище – 1, с. Мар’янівка – 2)).

За добу по Київщині надійшло двадцять дев’ять повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.

Померло вісім чоловіків, віком від 60 до 75 років, с. Трушки Білоцерківської ОТГ Білоцерківського району, м. Бориспіль, с. Вороньків Бориспільського району, м. Васильків (2), с. Гоголів Броварського району, с. Деремезна Обухівського району, с. Осикове Бишівської ОТГ Фастівського району.

Померла двадцять одна жінка, віком від 52 до 95 років, м. Біла Церква, с. Соколівка Гребінківської ОТГ Білоцерківського району, м. Бориспіль Бориспільського району, м. Бровари, смт. Калита, с. Красилівка Броварського району, с. Білогородка та с. Гореничі Білогородської ОТГ, с. Софіївська Борщагівка Борщагівської ОТГ Бучанського району, м. Вишгород, с. Хотянівка Вишгородського району, м. Обухів, смт. Козин, с. Тарасівка Козинської ОТГ, м. Васильків (2), с. Кузьминці Ржищівської ОТГ Обухівського району, м. Фастів (2), м. Боярка, с. Гатне Фастівського району).