Інформація за минулу добу

Дата: 01.11.2021 09:28

Захворювання на коронавірус виявили в 396 жителів Київщини. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 31 жовтня.

У розрізі районів ситуація виглядає так:

Бучанському районі – 25, у т.ч. 1 дитина (Бородянська ОТГ – 7 (смт. Бородянка – 5, с. Дружня – 1, с. Загальці – 1), Бучанська ОТГ – 3 (с. Блиставиця – 1, с. Луб’янка – 2), Пісківська ОТГ – 10, з них 1 дитина (смт. Пісківка – 9, с. Мигалки – 1 (з них 1 дитина)), Вишнева ОТГ – 4 (м. Вишневе – 3, с. Крюківщина – 1), Борщагівська ОТГ – 1 (с. Чайки)).

37 хворих госпіталізовані, 359 осіб перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

За добу одужали 80 осіб, у тому числі 9 дітей: Бучанський район – 25, у т.ч. 1 дитинаю

За добу надійшло шість повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19. Померли двоє чоловіків, віком 48 та 64 роки, м. Боярка, смт. Чабани Фастівського району.

Померли чотири жінки, віком від 64 до 85 років, с. Ничипорівка Яготинської ОТГ Бориспільського району, с. Княжичі та с. Тарасівка Боярської ОТГ, смт. Чабани Чабанівської ОТГ Фастівського району.