Шановні працівники соціальної сфери Бучанського району!

Дата: 05.11.2021 09:48

Прийміть вітання з нагоди професійного свята.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

Тисячі людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуєте активну соціальну політику держави.

Висловлюю Вам щиру та глибоку вдячність за Вашу самовіддану працю, за чуйність і увагу до людей, які потребують допомоги та підтримки.

Тож щиро бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, нових успіхів у роботі, мудрості та невичерпності життєдайної енергії!

Микола Ляшенко, голова Бучанської райдержадміністрації