Презентація військової служби за контрактом

Дата: 05.11.2021 14:59

В Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості, відбулась презентація військових частин Національної Гвардії України.

Представники Національної Гвардії України, старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України у м.Київ та Київській  області, майор Олександр Шинкаренко та молодший сержант Оксана Потапова докладно розповіли про роль та завдання, які виконує Національна гвардія, проходження військової служби за контрактом, особливостями прийому на службу, перевагами, а також наголосили на важливості зазначеної служби, свідомому виборі, що полягає, в першу чергу, на відповідальності за охорону життя, прав, свобод і законних інтересів  громадян України.

Участь у заході взяли  9 осіб з числа безробітних, які шукають роботу та відповідають вимогам роботодавця.