Інформація за минулу добу:

Дата: 08.11.2021 10:50

Захворювання на коронавірус виявили в 425 жителів Київщини, в тому числі у 17 дітей. У розрізі районів ситуація виглядає по Бучанському району так:

– 45, у т.ч. 1 дитина (Бучанська МТГ – 1, Ірпінська МТГ – 17, з них 1 дитина, Білогородська ОТГ – 1, Вишнева ОТГ – 6, Борщагівська ОТГ – 12, Макарівська ОТГ –8),

За добу надійшло шість повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19. Померли четверо чоловіків, віком 63 до 83 років, Білоцерківський район – 2 (м.Тетіїв Тетіївської ОТГ, с.Бесідка Ставищенської ОТГ), Вишгородський район – 2 (смт.Іванків, с.Олива Іванківської ОТГ) та дві жінки, віком від 24 до 84 років, ( Білоцерківського району – 2 (м.Тетіїв Тетіївської ОТГ).

КОДА