Дата: 09.11.2021 13:14

Державне підприємство "Тетерівський лісгосп", що знаходиться у Пісківській громаді Бучанського району нагороджене почесним званням "Лідер року", а також визнано кращим із 100 підприємств лісової галузі України в номінації "Фінансові показники успішної діяльності".

Підставою для нагородження стали результати аналізу діяльності суб'єктів господарювання України в галузі лісівництва, раціональний розподіл ресурсів підприємства, впевнені ринкові позиції, досягнення значних результатів діяльності та вагомий внесок в економіку України.