З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва голова Бучанської райдержадміністрації відзначив працівників сектору культури, молоді та спорту управління гуманітарної політики райдержадміністрації

Дата: 10.11.2021 11:26

З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко вручив подяки Сергію Виговському та Юлії Пахомовій, співробітникам сектору культури, молоді та спорту управління гуманітарної політики Бучанської райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури району, активну громадянську позицію та побажав міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.