Микола Ляшенко відвідав сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області

Дата: 15.11.2021 13:35

12 листопада Голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко відвідав відділ обслуговування громадян № 11 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області та ознайомився з умовами прийому громадян спеціалістами Фонду у період карантинних обмежень “червоної” зони.

Микола Ляшенко особисто впевнився у дотриманні норм протиепідемічної безпеки, зокрема проведенню попереднього запису на прийом та через електронні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України, для уникнення черг та скупчення громадян зонах очікування.

Слід зазначити, що близько 200 чоловік щодня звертаються до спеціалістів Фонду.

Детально зупинилися на територіальній та мобільній доступності громадян до послуг Фонду, адже у Бучанському районі безперебійно працюють пункти прийому громадян на віддалених робочих місцях, а саме:  с. Крюківщина, с. Білогородка, с. Дмитрівка та с. Петропавлівська Борщагівка.