Триває акція "Створюємо ліси разом"

Дата: 16.11.2021 09:14

Минулої суботи до Акції «Створюємо ліси разом», у рамках програми Президента України «Зелена країна», долучилися представники приватного бізнесу і спільно з співробітниками ДП "Макарівський лісгосп" висадили 8000 штук сіянців сосни на площі 1га.

Перед початком учасникам було проведено інструктаж як правильно садити ліс, а згодом випала і чудова нагода отриманні знання застосувати на практиці.

Бучанська районна державна адміністрація дякує за допомогу представникам підприємницької спільноти, і впевнено констатує, що така праця - це чудова нагода долучитись до такої благородної справи та вагомого внеску в майбутнє лісів для нашого мальовничого краю.