Інформація за минулу добу

Дата: 16.11.2021 09:33

Станом на 15 листопада захворювання на коронавірус виявили в 754 жителів Київщини, в тому числі у 52 дітей. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу

За добу 68 хворих госпіталізовані, 686 осіб перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

За минулу добу одужали 616 осіб, у тому числі 42 дітей.

У Бучанському районі захворіло 185 осіб, у т.ч. 9 дітей (Ірпінська МТГ – 15 (м.Ірпінь), Бучанська МТГ – 27, з них 2 дітей (м. Буча – 20 (з них 2 дітей), смт.Ворзель – 5, смт.Бабинці – 1, с.Мироцьке – 1), Бородянська ОТГ – 22, з них 1 дитина (смт Бородянка – 16 ( з них 1 дитина), с.Дружня – 2, с.Мирча -1, с.Майданівка-1, с.Бондарня – 1, с.Загальці – 1), Гостомельська ОТГ – 10 (смт.Гостомель – 4, с.Горенка – 6), Коцюбинська ОТГ – 1 (смт.Коцюбинське), Немішаєвська ОТГ – 17, з них 1 дитина (смт. Немішаєве – 7, смт.Клавдієве-4 ( з них 1 дитина), смт. Микуличи -6), Білогородська ОТГ – 18, з 1 дитина (с. Білогородка -7, с.Бобриця-1, с.Музичі-1, с.Святопетрівське – 9 ( з них 1 дитина), Вишнева ОТГ – 20 (м.Вишневе-11, с.Крюківщина-9), Борщагівська ОТГ– 44, з них 3 дітей ( с.Петропавлівська Борщагівка -9, с.Софіївська Борщагівка – 33 ( з них 3 дітей), с.Чайки-2), Дмитрівська ОТГ – 2, з них 1 дитина ( с.Дмитрівка), Макарівська ОТГ – 9 ( с.Королівка – 1, с.Ситняки – 1, с.Андріївка –1,с.Вітрівка – 1, с.Калинівка – 2, смт.Макарів – 3).

За добу надійшло двадцять повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.

Померло шість чоловіків, віком 42 до 80 років, Білоцерківський район – 3 (м. Біла Церква), Бориспільський район – 1 (м. Бориспіль), Вишгородський район – 1 (м. Вишгород), Фастівський район – 1 (смт. Чабани Чабанівської ОТГ).

Померло чотирнадцять жінок, віком від 49 до 84 років, Білоцерківський район – 3 (м. Біла Церква (2), м. Сквира Сквирської ОТГ), Броварський район – 2 (с. Морозівка Баришівської ОТГ, с. Софіївка Згурівської ОТГ), Бучанський район – 2 (м. Буча Бучанської ОТГ, м. Вишневе Вишневої ОТГ), Обухівський район – 4 (м. Богуслав Богуславської ОТГ, м. Кагарлик Кагарлицької ОТГ, м. Обухів Обухівської ОТГ, м. Українка Української ОТГ), Фастівський район – 3 (м. Боярка (2) Боярської ОТГ, с. Гатне Гатненської ОТГ).

Вакцинація залишається єдиним і найдієвішим способом знизити ризики захворювання на COVID-19 та убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.