У Бучанському районі в с. Бабинці розпочинається будівництво нового приміщення амбулаторії

Дата: 16.11.2021 11:43

За рішенням позачергового засідання сесії Бучанської міської ради, яка відбулася 15 листопада, на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунальної власності по вул. Травневій, 66 в смт. Бабинці, Бучанської міської територіальної громади Київської області  виділено 19 360 790,00 грн,  що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Директор КП «Бучанський центр первинної медико- санітарної допомоги» Оксана Джам поінформувала, що вже відбувся тендер і визначено переможця виконання робіт.