Відбулося засідання щодо вирішення організаційно-адміністративних питань діяльності «активних парків» в громадах

Дата: 17.11.2021 16:18

16 листопада в Бучанській райдержадміністрації за участі представників Управління молоді та спорту Київської ОДА та координаторів активних парків Гостомельської, Бучанської та Немішаївської громад Бучанського району відбулося засідання щодо вирішення організаційно-адміністративних питань діяльності «активних парків» в громадах.

Також координаторам від громад були вручені спортивний одяг та додатковий інвентар для тренувань.

Під час засідання обговорили плани, залучення вікових верств населення до занять спортом, проведення міні-челенджів та інше.

«Активні парки» - це соціальний проєкт, започаткований Президентом України Володимиром Зеленським в рамках програми “Здорова країна”, який спрямований на організацію оздоровчої рухової активності громадян.