Інформація за минулу добу

Дата: 18.11.2021 14:24

Станом на 17 листопада захворювання на коронавірус виявили в 976 жителів Київщини, в тому числі у 71 дитини. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу.

135 хворих госпіталізовані, 841 особа перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

За минулу добу одужали 1033 осіб, у тому числі 90 дітей.

У Бучанському районі захворіло 188 осіб, у т.ч. 17 дітей (Ірпінська МТГ – 26, з них 3 дітей (м.Ірпінь – 23 ( з них 3 дітей), с. Козинці – 1, с. Михайлівська Рубежівка – 2), Бучанська МТГ – 30, з них 1 дітей (м. Буча – 20 ( з них 1 дитина), смт.Ворзель – 3, смт. Бабинці – 5, с. Блиставиця – 2), Бородянська ОТГ – 19, з них 1 дитина (смт Бородянка – 9 ( з них 1 дитина), с. Загальці – 2, с.Мирча -1, с.Пилиповичі -5, с.Нове Залісся – 1, с. Нова Буда -1), Гостомельська ОТГ – 7 (смт.Гостомель -4, с.Горенка – 3), Коцюбинська ОТГ – 5, з них 1 дитина (смт.Коцюбинське), Немішаєвська ОТГ – 6 (смт. Клавдієве – 4, с. Микуличи -2), Пісківська ОТГ – 4, з них 1 дитина (смт. Пісківка – 3, с. Мигалки -1 (дитина)), Білогородська ОТГ – 20, з них 1 дитина (с. Бобриця -5 ( з них 1 дитина), с. Святопетрівське – 10, с.Неграші -1, с. Музичі- 1, с.Стоянка -1, с. Гореничі -1, с. Шевченкове -1), Вишнева ОТГ – 23, з них 5 дітей (м.Вишневе -18 ( з них 2 дітей), с.Крюківщина – 5 ( з них 3 дітей)), Борщагівська ОТГ– 29, з них 1 дитина ( с.Петропавлівська Борщагівка – 14, с.Софіївська Борщагівка – 14 ( з них 1 дитина), с.Чайки -1), Дмитрівська ОТГ – 4 ( с.Дмитрівка -1 с. Шпитьки -1, с.Лісне -2), Макарівська ОТГ – 15, з них 3 дітей ( с.Плахтянка – 1, с.Наливайківка – 1, с.Андріївка –1,с. Ніжиловичі – 1 (дитина), с.Гавронщина – 1, смт.Макарів – 6 ( з них 1 дитина), с. Маковище – 2 ( з них 1 дитина), с. Мар’янівка – 1, с. Колонщина – 1).

За добу надійшло сорок два повідомлення про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.

Померло шістнадцять чоловіків, віком 45 до 83 років, Білоцерківський район – 4 (м. Біла Церква (2), смт. Рокитне Рокитнянської ОТГ, м. Тараща Таращанської ОТГ), Бориспільський район – 3 (м. Бориспіль, с. Щасливе Пристоличної ОТГ, с. Стовп’яги Дівичківської ОТГ), Бучанський район – 3 (с. Петропавлівська Борщагівка Борщагівської ОТГ, с. Мощун Бучанської ОТГ, м. Вишневе Вишневої ОТГ), Вишгородський район – 1 (с. Прибірськ Іванківської ОТГ), Обухівський район – 2 (с. Ходосівка Феодосіївської ОТГ, с. Бендюгівка Кагарлицької ОТГ), Фастівський район – 3 (м. Боярка (2) Боярської ОТГ, смт. Чабани Чабанівської ОТГ).

Померло двадцять шість жінок, віком від 53 до 91 року, Білоцерківський район – 15 (м. Біла Церква (7), м. Узин (2) Узинської ОТГ, с. Чупира Маловільшанської ОТГ, с. Фурси Фурсівської ОТГ, с. Гейсиха Ставищенської ОТГ, м. Тараща Таращанської ОТГ, м. Тетіїв, с. Кашперівка Тетіївської ОТГ), Бориспільський район – 5 (м. Бориспіль (2), с. Велика Олександрівка (2) Пристоличної ОТГ, м. Переяслав Переяславської ОТГ), Броварський район – 1 (м. Березань Березанської ОТГ), Обухівський район – 3 (с. Мисайлівка Богуславської ОТГ, с. Зеленьки та с. Іванівка Миронівської ОТГ), Фастівський район – 2 (с. Плесецьке Калинівської ОТГ, м. Фастів Фастівської ОТГ).

Вакцинація залишається єдиним і найдієвішим способом знизити ризики захворювання на COVID-19 та убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.