НОВИНИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ БУЧАНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 19.11.2021 14:17

17 листопада 2021року відбулося Друге засідання Громадської ради при Бучанській районній державній адміністрації Київської області.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, засідання пройшло у змішаному форматі.

Частина членів Громадської ради були присутні в залі засідань Університету державної фіскальної служби України , інші 14 членів Громадської ради приймали участь у засіданні online через Google Meet. Таким чином, були присутні 32 особи.

Засідання відкрив Голова комісії з питань регламенту, етики, законності, контролю за виконанням рішень районної ради, рад територіальних громад та депутатської діяльності Бучанської районної ради Київської області Роман Бахтігарєєв, який побажав Громадській раді ефективного та успішного виконання покладених на неї завдань і висловив сподівання на плідну роботу з розбудови громадянського суспільства у Бучанському районі.

Під час засідання були розглянуті та прийняті наступні питання:

• Положення про Громадську раду при Бучанській РДА.
  • Регламент Громадської ради при Бучанській РДА.
  • Затвердження структури Громадської ради при Бучанській РДА.
  • Затвердили шість  комітетів Громадської ради при Бучанській РДА:

1) комітет з питань освіти, науки, сім’ї, молоді, спорту, духовності, культури та туризму, дітей з особливими освітніми потребами;

2) комітет з питань медичного забезпечення та охорони здоров’я, соціального захисту осіб з інвалідністю;

3) комітет з питань підприємств, транспорту та зв’язку, захисту прав і свобод громадян, правопорядку та протидії корупції;

4) комітет з питань інформаційної політики, інвестицій, бюджету, програм соціально-економічного розвитку, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування;

5) комітет з питань архітектури та містобудування, ЖКГ, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, благоустрою, енергоаудиту та енергозбереження;

6) комітет з питань ветеранів війни, ветеранів військової служби, учасників АТО (ОСС), волонтерського руху та внутрішньо-переміщених осіб.

Також були розглянути питання організаційно-адміністративного характеру.